Pokud provozujete restauraci, kavárnu nebo bistro, kde preferujete jednorázové nádobí před tím klasickým, co takhle zkusit vyměnit plast za nějaký ekologičtější materiál? Nejen příroda, ale i mnozí zákazníci tuto příjemnou změnu k lepšímu jistě uvítají. Vyzkoušejte úžasné, ekologické jedlé nádobí z pečlivě vybraných surovin, které nejen že vydrží teplo i chlad, ale nadchne vás i dalšími vlastnostmi.

117-3_post36d

Rozložitelné jednorázové nádobí nejen do restaurací a kaváren
Rozložitelné nádobí z pšeničných otrub určené pro jednorázové použití si najde široké spektrum svého využití. Je ideálním řešením do restaurací, bister a kaváren. Skvěle se hodí i do stánkového prodeje, různých ochutnávek na rauty a podobně. Oceníte ho i v případě, že organizujete svatební hostinu, narozeninovou oslavu nebo jinou akci, na které nesmí chybět jídlo a pití.
Úžasná změna proti plastovým materiálům
Jednorázové nádobí prošlo za dobu svého vývoje razantní proměnou. Oproti nádobí z plastu přináší svým majitelům spoustu pozitiv. Podstatné je ale to, že misky, kelímky, talíře a další věci ze 100 % přírodního materiálu v podobě pšeničných otrub se snadno a beze zbytku dají zlikvidovat, a to kupříkladu v kompostu. Jsou tak naprosto šetrné k životnímu prostředí. Během krátké doby se plně rozloží a nezatíží tak přírodu. Jsou dokonalou náhradou za výrobky z plastů.

153-1_jedla-brcka-na-piti-6-mm-delka-22-5-cm--cerne--30-kusu

Široký výběr, který vám přijde vhod
Díky rozmanitému sortimentu nabízených produktů se můžete kompletně připravit na jakoukoliv akci, kde se bude konzumovat jídlo a pít nápoje. Vybavte se nejen talíři a příbory, ale také miskami na dezert nebo kelímky na alkoholické či nealkoholické nápoje. Těm nejmenším pak přijdou vhod jedlá brčka, se kterými bude pití mnohem větší zábava. A díky výhodným sadám můžete pořídit jedlé nádobí výhodné sady pro všechny vaše hosty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám také líbit: